Nowości

Pod koniec maja uczestniczyliśmy jako wystawcy w XXIII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2019 w Kielcach.

Pracujemy nieustannie nad doskonaleniem mieszanek do statycznych i dynamicznych uszczelek w systemach okiennych zgodnie z wymogami Niemieckiego Instytutu Jakości i Oznaczeń RAL (Deutsches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung e. V.) oraz francuskiego instytutu Centre Scientifique et Technique du Batiment (CSTB).

2019 roku dwa główne projekty dotyczą prac nad granulatem do produkcji płyt winylowych oraz optymalizacje granulatów twardych, technicznych m.in. w aplikacjach systemów elektroinstalacyjnych.

W 2018 roku z sukcesem wdrożyliśmy granulaty twarde techniczne wypełnione mączką drzewną.

Pracujemy cały czas nad nowymi aplikacjami i nad modyfikacją już istniejących receptur. Testowane są najnowsze rozwiązania techniczne z zakresu stabilizacji Ca/Zn i Sn oraz modyfikacji właściwości specjalnych produktów końcowych przy współpracy z czołowymi producentami surowców z całej Europy, choć nie ograniczamy się tylko do dostawców europejskich.
Alfa PVC Sp. z o.o.

ul. Poleczki 23
02-822 Warszawa

tel: +48 608 538 138
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład produkcyjny
Projektowanie stron internetowych