Nowości

Nowy rok rozpoczynamy fantastyczną informacją - zostaliśmy wyróżnieni nagrodą "Gazeli Biznesu 2020".

 Puls Biznesu kolejny raz docenił nasze starania i przyznał nam "Gazelę Biznesu". Jesteśmy dumni z tego, że ponownie zostaliśmy laureatami tak prestiżowej nagrody.

 Już po raz trzeci znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Ranking organizowany przez Puls Biznesu bazuje na wynikach finansowych firmy, a sam udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

 "Gazela Biznesu" to firma, która:

 prężnie się rozwija,

  • zdobywa uznanie wśród klientów,
  • gwarantuje w pełni bezpieczną współpracę,
  • posiada stabilność finansową.

W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

 Więcej na temat rankingu na stronie: gazele.pb.pl

KWIECIEŃ - CZERWIEC 2020

Pierwsze półrocze było dla firmy czasem intensywnego rozwoju. Firma zyskała dwa koleje silosy dedykowane do magazynowania PVC-S, cztery podziemne zbiorniki do przechowywania substancji ciekłych, a także w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania. Wszystkie te inwestycje wpłynęły na usprawnienie produkcji, możliwość rozszerzenia gamy stosowanych surowców, a także zapewnienie dodatkowego buforu magazynowego dla surowców i produktów końcowych.PAŹDZIERNIK 2020

Niniejszym informujemy, że z dniem 1 października 2020 r. Alfa PVC Sp. z o.o. zmieniła adres siedziby z dotychczasowego na:

Alfa PVC Sp. z o.o.

  1. Poleczki 23

02-822 Warszawa

 

Aktualny numer telefonu: +48 608 538 138

Uprzejmie prosimy o uwzględnienie powyższej zmiany w kierowanych do nas dokumentach oraz wystawianych fakturach.


 

Pod koniec maja uczestniczyliśmy jako wystawcy w XXIII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2019 w Kielcach.

Pracujemy nieustannie nad doskonaleniem mieszanek do statycznych i dynamicznych uszczelek w systemach okiennych zgodnie z wymogami Niemieckiego Instytutu Jakości i Oznaczeń RAL (Deutsches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung e. V.) oraz francuskiego instytutu Centre Scientifique et Technique du Batiment (CSTB).

2019 roku dwa główne projekty dotyczą prac nad granulatem do produkcji płyt winylowych oraz optymalizacje granulatów twardych, technicznych m.in. w aplikacjach systemów elektroinstalacyjnych.

W 2018 roku z sukcesem wdrożyliśmy granulaty twarde techniczne wypełnione mączką drzewną.

Pracujemy cały czas nad nowymi aplikacjami i nad modyfikacją już istniejących receptur. Testowane są najnowsze rozwiązania techniczne z zakresu stabilizacji Ca/Zn i Sn oraz modyfikacji właściwości specjalnych produktów końcowych przy współpracy z czołowymi producentami surowców z całej Europy, choć nie ograniczamy się tylko do dostawców europejskich.
Alfa PVC Sp. z o.o.

ul. Poleczki 23
02-822 Warszawa

tel: +48 608 538 138
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład produkcyjny
Projektowanie stron internetowych